S čím vám mohu pomoci?

Jakub Hort - online strategie

Naplánuji váš vstup do online prostředí se vší parádou. Připravím návrh jednotlivých kroků s důrazem na metriky, které jsou důležité pro váš byznys. Implementace a následná optimalizace kampaní je samozřejmostí.

Jakub Hort - PPC Marketing

Možná nepotřebujete celkovou strategii, ale pokud se o vaše PPC kampaně nebude starat profesionál, tak v nich pravděpodobně utopíte spoustu peněz s minimálním výsledkem. V reklamních systémech je schovaných spoustu míst, o kterých neví každý. Využijte mých zkušeností a mějte vaše PPC kampaně v co nejlepší formě!

Jakub Hort - generování kvalitních leadů

Už vás nebaví pracně obvolávat téměř náhodné kontakty a psát e-maily na cizí e-mailové adresy s prakticky nulovou odezvou? Dnes existují i jiné osvědčené postupy, které přináší mnohem větší kvalitu konverzí a navíc se vám zákazníci nebo klienti budou ozývat sami.

Jakub Hort - Správa sociálních sítí

Sociální sítě jsou dnes středobodem naší společnosti. Koho na nich nenajdeme, jako by ani neexistoval. Jaké jsou ale pro vás vhodné? Jak se ke komunikaci postavit a co na zeď pořád přidávat? I s tím vám můžu pomoct.

Jakub Hort - E-mail marketing

Každodenní práce s vašimi spokojenými zákazníky je základem budování úspěšného byznysu. Nezapomínejte na ně a myslete na jejich potřeby. Z jejich nákupů se dá vyčíst spousta zajímavých informací, které se vám budou hodit. Připravím pro vás nejen automatizované e-mailové kampaně, které zvýší vaší šanci na další nákup zákazníka, tak nepravidelné newslettery, které zvýší vaší výkonnost.

Jakub Hort - implementace automatizace

V digitálním světě jde spousta věcí propojit dohromady v jednu spolupracující masu nástrojů, která vám dokáže v mnohém usnadnit život, ušetřit spoustu času a samozřejmě i peněz za případné další zaměstnance.